Light Gallery & Massive Winkels

Light Gallery Boortmeerbeek

Leuvensesteenweg 248
3190 Boortmeerbeek


Tel: 015/51 52 29
Fax: 015/51 82 15
E-mail: info@lightgallery-boortmeerbeek.be

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur

Gesloten op zon- en feestdagen

 

Massive Brugge

Fort Lapin 50
8000 Brugge

Tel: 050/34 87 33
Fax: 050/34 87 36
E-mail: brugge.massive@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Drogenbos

Bemptstraat 32
1620 Drogenbos

Tel: 02/377 16 32
Fax: 02/331 23 79
E-mail: drogenbos.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Gent

Kortrijksesteenweg 1042
9051 St-Denijs-Westrem

Tel: 09/222 78 41
Fax: 09/220 25 24
E-mail: gent.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Gosselies (Charleroi)

Rue Robesse 28
6041 Gosselies

Tel: 071/85 19 14
Fax: 071/85 11 56
E-mail: gosselies.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Hasselt

Kuringersteenweg 437
3511 Kuringen

Tel: 011/25 04 74
Fax: 011/25 38 31
E-mail: hasselt.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Kortrijk

Ringlaan 7
8520 Kuurne

Tel: 056/71 36 30
Fax: 056/72 81 91
E-mail: kuurne.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Liège

Rue D’Ans 118
4000 Rocourt

Tel: 04/362 80 23
Fax: 04/362 03 09
E-mail: liege.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Mortsel

Krijgsbaan 57
2640 Mortsel

Tel: 03/440 27 02
Fax: 03/449 93 46
E-mail: mortsel.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Namur

Chaussée de Liège 655
5100 Jambes

Tel: 081/30 88 16
Fax: 081/30 90 21
E-mail: namur.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen 

Light Gallery Zaventem

Leuvensesteenweg 354-356
1932 Zaventem

Tel: 02/720 79 17
Fax: 02/720 78 99
E-mail: zaventem.light-gallery@philips.com

Openingsuren

Maandag - zaterdag 10:00 - 18:00 uur
Gesloten op zon- en feestdagen

 

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
U maakt gebruik van een verouderde versie van
Internet Explorer, klik hier om deze te updaten.
x